Üçyıldız Peynircilik Hakkında

Üçyıldız Gıda Tarım ve Hayv. San.Tic.Ltd.Şti. 1997 yılında İstanbul /Bayrampaşa da Büyük Toptancılar Çarşısında (Mega Center) kurulmuştur. Pazarlama ve dağıtım alanında faaliyetlerine devam eden firmamız,birçok peynir mandıralarına yöresel ürünler ürettirmiştir. Ürettirdiği yöresel ürünleri disiplinli ve sıkı takip ile şarküteri ve marketlere taze olarak ulaştırmayı başarabilmiştir. Gıda sektöründe başarı ile hizmet veren ve her geçen gün yöresel peynir çeşitliliğini artıran firmamız, 2006 yılında aldığımız bir kararlarla kendi peynir üretim tesislerimizi kurmaya karar verdik.

2006 Yılında Bursa/Kemalpaşa da kurduğumuz peynir mandıramızda sadece kendi özel müşterilerimize göre üretim yaparak ürün çeşitliliğimizi arttırdık. Piyasanın olumsuz koşullarına rağmen ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız,farklılığını diğer müşterilere de duyurmayı başarmıştır. Kısa sürede İstanbul da tüm bölgelerde peynir çeşitlerinin dağıtımını yapmakla kalmamış,kalitesi ile başta bursa olmak üzere bir çok il den talepler gelmiştir. Taleplerin çokluğu ile birlikte 2010 yılında Balıkesir/İvrindi de Gökçeyazı beldesinde peynir üretim tesislerini kurmuştur. Ürettiği yöresel peynirleri “Türkiyemin Peyniri” çatısı altında toplayarak tüketicilerimizle buluşturmaktayız.

Üçyıldız peynir üretim tesislerinde üretilen tüm ürünler, tamamen doğal fabrikasyondan uzak el üretimi ile hiçbir katkı malzemesi kullanılmadan sağlıklı ve hijyen olarak üretilmektedir. Yaptığımız işin ciddiyet ve sorumluluğunun bilincindeyiz. Sağlıklı nesillerle güçlü bir Türkiye için çalışmalarımıza devam ediyoruz.